FIRINA DAİR HER ŞEY!

2007 yılında kurulan firmamız , her tip fırının imalatında , işletmesinde kullanılan bir çok ürünün ana tedarikçisi veya imalatçısıdır. Özellikle endüstriyel fırınlar için en çok kullanılan ürünler olan seramik fiber izolasyon ürünleri, refrakter tuğla ve betonlar, ısıtıcı rezistanslar, ısı kontrol sistemleri , ısıya dayanıklı kumaşlar ve contalar ve her tip fırın ürünlerimiz arasındadır. 

Hızlı gelişen dünyada ticari eğilimler ve ticari ilişkilerde değişmiştir. İnsanlar artık hızlı bir şekilde alışveriş yapmak istemektedir. Kendi sektörümüzde bir ilki gerçekleştirerek bu e-ticaret platformunu kurduk. Bu şekilde müşterilerimiz hızlı bir şekilde tek tek ürünleri görebilecektir. Sektörde ki 10 yıllık deneyime sahip uzman personelimizle taleplerinizi karşılamaktan mutluluk duyacağız. 

Diğer e-ticaret sitelerinden farklı olduğumuz kanısındayız. Biz yıllardır Türk sanayisindeki bir çok kuruluşun ana tedarikçisi olmuş bir firmayız. İstanbul Anadolu yakası merkez, Avrupa yakası İkitelli depo ve  Ankara depolarımız la sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmaktayız. 

Sattığımız ürünlerin bir çoğu uygulama alanı gereği yüksek teknoloji gerektirmektedir. Bu sebeple firmamız uzman mühendisleri tarafından bilgilendirme yapılmaktadır. 

Özellikle e-ticaret sitelerinin de , kısmen satış yapan bir çok firmanın en büyük sorunu nakliye ve kargoda yaşanan sorunlardır. Bu sebeple firmamızı ticaretini yaptığımız bütün ürünler için belli limitlerde sigorta uygulamaktadır. Bu şekilde müşterilerimiz gönül rahatlığıyla alış verişlerini yapabilirler.