DSS-137 Cutesy Animals Mayco Designer Silk Screen - İpek Baskı (Serigrafi) 30x38 cm Anime Hayvanlar
search
  • DSS-137 Cutesy Animals Mayco Designer Silk Screen - İpek Baskı (Serigrafi) 30x38 cm Anime Hayvanlar
  • DSS-137 Cutesy Animals Mayco Designer Silk Screen - İpek Baskı (Serigrafi) 30x38 cm Anime Hayvanlar
  • DSS-137 Cutesy Animals Mayco Designer Silk Screen - İpek Baskı (Serigrafi) 30x38 cm Anime Hayvanlar

DSS-137 Cutesy Animals Mayco Designer Silk Screen - İpek Baskı (Serigrafi) 30x38 cm Anime Hayvanlar

DSS-137 Cutesy Animals Mayco Designer Silk Screen - İpek Baskı (Serigrafi) 30x38 cm Anime Hayvanlar

3 Ürün
DSS-137
$26,27119 + KDV
₺258,85
KDV Dahil
Adet
  SSL Sertifikalı

Güvenli Alışveriş

  Aynı Gün Kargo

Stoktan Teslim

  Güler Yüzlü Hizmet

Mutlu Müşteri

Desenli İpek Baskı 30x38 cm

İPUCU: Mayco AC-310 Silkscreen Medium ve Sıraltları karıştırılarak hazırlanan serigrafi macunu ile birlikte kullanılır.

AC-310 Silkscreen Medium, Stroke & Coat®, Designer Liner veya Underglazes'e eklendiğinde serigrafi işlemlerinde kullanıma uygun bir "seramik macunu" oluşturan kıvam arttırıcı toz ajandır. Bu serigrafik baskılarla birlikte hazırladığınız macunu kullanarak işinize kolayca desenler ekleyebilirsiniz.

Tasarımlar seramik, cam, ahşap veya kumaş yüzeylere kolaylıkla aktarılır. Designer Silkscreen ipekten yapılmış özel serigrafi tasarımlarıdır. Çıkıntılı, kavisli yüzeylerde bile çalışır ve ayrıca görüntüleri renkle doldurmak için bir taslak olarak da kullanılabilir.

Koyu renkler, fırınlanan sonuçta daha derin-koyu bir renk üretecektir. Açık pigment renklerinin (pembeler, bronzlar, açık sarı vb.) kullanılması daha az belirgin sonuçlar verebilir.

Bir macun çok inceyse tasarımınız akabilir. Genel bir kural olarak, ekran tasarımı ne kadar ayrıntılı olursa, macun o kadar kalın olur. Şerit ve düz çizgi gibi desenler için, daha ince macunların en iyi sonucu verdiğini görebilirsiniz.

Serigrafi aynı zamanda bir sır üzerine de uygulanabilir ve fırınlanabilir. Ekranı uygularken ve ekranı kaldırırken alttaki perdahı bozmamak için dikkatli olunmalıdır. Bir taban perdahı hareket etmeye meyilliyse ve üstte serigrafi yaparsanız, tasarım büyük olasılıkla bozulacaktır.

Ürünün kullanımı ile ilgili aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

https://youtu.be/zbpJPef6MB0

Kil veya bisküvi üzerine serigrafi tasarımı oluşturmak için:

4 parça (2.5 cm genişliğinde sır) Sıraltının (Underglaze, Designer Liner veya Stroke & Coat) üzerine, 1 parça (1 çimdik) Serigrafi Tozundan (AC-310 Silkscreen Medium) ekleyin. Düz bir zemin üstünde Spatula veya parmağınızla macun kıvamı alana kadar 1-2 dakika karıştırın. Fıstık ezmesi kıvamına benzer şekilde, karışım kalın bir macunu andırana kadar azar azar serigrafi tozundan ekleyebilirsiniz. Parmağınızla macunu, ipek serigrafinizin üstüne uygulayın. Tasarımı kaldırdığınızda istediğiniz şekil deri sertliğinde çamura veya bisküvinizin üstüne çıkacaktır. Sonrasında ürününüzü bisküvi pişirimi tamamlandıysa, sırlayarak fırınınızda pişirebilirsiniz.

Her bir tasarımın çevresine kalemle etrafında bol miktarda boş alan kalacak şekilde bir çizgi çizin ve makasla kesin. Tek tek kesilen tasarımların kullanımı çok daha pratiktir.

Serigrafinin parlak kısmı aşağıya ürüne bakacak, fileli kısmı size bakacak şekilde ürününüzün üzerine yerleştirip parmağınızla sabit tutun. Boşta kalan elinizin işaret parmağını kullanarak biraz macun alın ve serigrafinin ortasından başlayarak kenarlarına doğru uygulayın (cilt tahrişine karşı korumak için kauçuk / lateks eldiven kullanmak isteyebilirsiniz). Güçlü uygulama ekranın kaymasına neden olabilir ve bu da lekeli, bulanık tasarımlar oluşturabilir. Hafif, dairesel bir sürtünme hareketi kullanarak macunu ortadan dışarı doğru uygulayın (bu, ekranın hareket etmesini veya bükülmesini önlemeye yardımcı olur). Tasarımın tamamen aktarılıp aktarılmadığını görmek için ekranın bir köşesini kaldırıp desene bakabilirsiniz. Eğimli yüzeylerde, ekranın yüzeyle temas etmesini sağlamak ve ekranın bükülmesini önlemek için daha küçük bölümler halinde çalışmanız gerekebilir.

Macun hala ıslakken, serigrafiyi dikkatlice ürününüzün üzerinden yavaşça kaldırın. Serigrafiyi 2 veya 3 kez arka arkaya kullanabilirsiniz. Aralarda temizlemenize gerek yoktur. 3. Kullanımdan sonra temizlenmesi gerekir yoksa ekranın gözenekleri tıkanabilir ve eksik veya kısmi bir tasarım aktarımına neden olabilir.

Mayco Serigrafiler, uygun bakımla yüzlerce kez kullanılabilir. Serigrafiler kullanıldıktan hemen sonra temizlenmelidir, ürünün kurumasına izin verilmemelidir. Temizlemek için ılık su ve sünger yeterlidir. Siz çalışmaya devam ederken, serigrafiyi suyun içinde bıraktığınızda macun üzerinden genellikle çözünerek çıkar. Çıkmayan bölgeleri hafifçe sünger ile silebilirsiniz. Asla ovalayarak ya da fırçalayarak ürününüzü temizlemeye çalışmayın bu serigrafinin ince ağ yapısını yırtabileceği ve tasarımı bozabileceği için tekrar kullanılamaz hale gelmesine sebep olur. Serigrafinizi kullanımdan hemen sonra temizleyemiyorsanız suyun içinde bırakın. Serigrafinizi temizlediğinizde, tam anlamıyla kuruyana kadar, kağıt havluların arasında kalacak şekilde, düz bir şekilde kurutun. İpek baskılarınızı raf ömrünü uzatmak için buruşturmaktan. Kuruttuktan sonra serigrafilerinizi dosyalayarak saklayın.

DSS-137
3 Ürün