2007 yılında kurulan İzoref başlıca fırın, fırın imalatında kullanılan malzemeler ve seramik üretiminde kullanılan makine-sarf malzemeler konusunda faaliyet göstermektedir. Firmamız bu konuda dünyada ki bütün gelişmeleri takip eden yenilikçi bir yapıya sahiptir.

Fırın imalatı ilgili gerekli tüm malzemeyi bünyesinde bulunduran Türkiye’nin en büyük firmalarından biridir. Yüksek stok, kaliteli ürün, yüzlerce ürün çeşidi ile her çeşit fırın için gerekli bütün ürünleri bünyemizde bulundurmaktayız.

Seramik Atölyelerinin ihtiyaç duyduğu fırın, torna, makine, çamur, sır , el aleti vb… bütün ürünlerin Türkiye’deki en büyük sağlayıcısıdır. Seramik konusunda  Amerika, Avrupa ve Uzakdoğu’da ki bir çok firmanın Türkiye distribütörüdür. Seramik sektörüne sürekli ve kaliteli malzeme sağlamaktayız.

Firmamızın ana depo, showroom ve merkez ofisleri İstanbul Ataşehir  de , Ankara Şubemiz Ostim dedir. Fabrikamız Tekirdağ Çorlu Velimeşe OSB dedir. Avrupa yakasında ki müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için depo ve sevk merkezimiz bulunmaktadır.

Yukarı dön