İzoref End.Ürünler Mak.Kim. San. Ve Dış.Tic.Ltd.Şti olarak ürünlerimizi beş ana başlık altında topluyoruz.

·         Fırın ve Fırın imalatında kullanılan malzemeler

·         Seramik üretiminde kullanılan makine ve sarf malzemeler

·         Rezistans ve rezistans montaj malzemeleri

·         Isı ölçme ve ısı kontrol sistemleri

·         Fırın içi diğer yardımcı ekipmanlar

İzoref adını başlıca ürünleri olan izolasyon ve refrakter terimlerinden almıştır. 2007 yılında kurulan firmamız özellikle endüstriyel fırınlarda ihtiyaç duyulan sarf malzemelerin ana tedarikçisidir. Sektörün önde gelen ve en büyük firmasıdır.

Sanayinin her dalında kullanılan bütün ENDÜSTRİYEL FIRINLAR için gerekli izolasyon, refrakter, rezistans , otomasyon ve yardımcı ilave malzemelerin ana tedarikçisidir. Endüstriyel fırınlarda vazgeçilmez ürünler olan seramik elyaf izolasyon ürünleri, izole ateş tuğlaları, kalsiyum silikat plakalar, kaya yünleri, rezistans telleri, seramik borular, ateş betonları, cam elyaf- seramik elyaf kumaşlar, seramik elyaf -cam elyaf contalar, infrared pirometreler , termokupllar, ısı kontrol cihazları başlıca ürünlerimiz arasındadır.

Ayrıca son dönemde hızla artan seramik, porselen, çini, cam vb… ürünlerin imalatlarında kullanılan fırın, çömlekçi tornası, çamur açma makineleri gibi hobi atölye ekipmanlarının tedarikini sağlamaktayız. Atölyelerde kullanılan çamur, sır, boya, el aletleri , fırça gibi sarf malzemeleri sağlanması için dünyanın önde gelen bir çok markasının ürünlerini Türkiye deki müşterilerimize ulaştırmaktayız.

İzoref geniş ürün portföyü ile sanayinin her dalına hitap etmektedir. Endüstriyel fırın imalatı, seramik atölye ve fabrikaları , döküm, ısıl işlem, demir-çelik, cam, emaye, çimento, beyaz eşya, gemicilik, termik santraller, alüminyum, iş güvenliği sektörleri özellikle hizmet verdiğimiz başlıca sektörlerdir.

Taleplere hızlı cevap verebilmek ve sürekliliği sağlamak için bütün ürünler en üst seviyede stoklanmaktadır.

Firmamızın ana depo ve merkez ofisleri İstanbul Ataşehir  de , Ankara Şubemiz Ostim dedir. Ayrıca İkitelli Organize San.Böl.Eskoop San.Sitesinde Avrupa yakasında ki müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için depo ve sevk merkezimiz bulunmaktadır.